ליווי בקבלת רישיון לקנאביס רפואי|

אני עוזר לאנשים לממש את הזכויות הרפואיות המגיעות להם ולקבל רישיון לקנאביס רפואי

ליווי בקבלת רישיון לקנאביס רפואי וסיוע מקצועי |

אתם חולים באחת המחלות או סובלים מאחת התסמונות שמזכה ברישיון לקנאביס רפואי? הגעתם לבית החם שלי, של סמוקי. אני אשמח לסייע לכם מהניסיון שלי, ולתת לכם ליווי בקבלת רישיון לקנאביס רפואי. אני יודע שעבור חלק גדול מהחולים, התעסקות עם מסמכים, טפסים, פגישות וועדות היא לא פשוטה – בין אם בגלל שהמחלה ממנה הם סובלים לא מאפשרת להם לתפקד ובין אם בגלל שהם אינם מתמצאים בתהליכים בירוקרטיים. בדיוק בשביל זה אני פה, כי אין כמו יד מכוונת של מי שהיה שם.

תהליך הוצאת רישיון לקנאביס רפואי |

ליווי בתהליך קבלת רישיון לקנאביס מתחיל אצל רופא מומחה שמטפל בכם ומגיש בשמכם את הבקשה לרישיון לקנאביס רפואי או דרך רופא מקבוצת הרופאים שמוסמכים להעניק רישיון לקנאביס רפואי. כך או כך, ליווי וסיוע שלי הם בדיוק מה שאתם צריכים כדי לעשות זאת בדרך המהירה והטובה ביותר, ולשפר את הסיכויים שלכם לקבל רישיון לקנאביס רפואי.

מומחים מהשורה הראשונה
עם התמחות בליווי בקבלת רישיון לקנאביס רפואי |

בעברי הייתי מעורב בתאונת דרכים קשה, שגרמה לי לכאבים כרוניים שפגעו מאוד בתפקוד שלי. לשמחתי, כאבים כרוניים נחשבים לאחת מההתוויות של משרד הבריאות לקבלת רישיון לקנאביס רפואי, אך הדרך לא הייתה פשוטה. יצאתי למסע בעקבות הקנאביס הרפואי, ולאחר דרך בירוקרטית וארוכה השגתי את צמח הפלא ששיפר את איכות חיי. החלטתי לעזור ב-ליווי בקבלת רישיון לקנאביס רפואי לחולים, על ידי תמיכה, סיוע והכוונה בכל מה שדרוש.