קביעה והקדמת תורים לרופא מומחה המנפיק רישיון כחוק |

אני עוזר לאנשים לממש את הזכויות הרפואיות המגיעות להם ולקבל רישיון לקנאביס רפואי

רופא מומחה יק"ר |

רופא מומחה יק"ר הוא רופא אשר הוסמך על ידי יק"ר (יחידה לקנאביס רפואי) לתת רישיון לקנאביס רפואי. הרופא המומחה יכול להתמחות באחד מהתחומים אשר מזכים בקנאביס רפואי – אונקולוגיה, מרפאות כאב, גסטרולוגיה, ראומטולוגיה ועוד. בישראל קיימים עשרות אלפי חולים שזקוקים לקנאביס הרפואי, אל מול עשרות רופאים מומחים שיכולים להעניק שירות זה. התוצאה היא – עומס רב על המערכת, בירוקרטיה וסחבת. לאחר שקיבלתי את הרישיון לקנאביס רפואי ששיפר באופן משמעותי את איכות חיי, החלטתי ללוות ולסייע לחולים בדרך אל הקנאביס הרפואי.

כיצד אוכל לעזור לכם |

בגלל העובדה שישראלים רבים מבקשים את הקנאביס הרפואי כדי לשפר את מצבם, על הרופאים המומחים יש עומס רב, ולעיתים ההמתנה היא ארוכה. דרך הניסיון והידע שלי, אני יכול לסייע לכם לקבוע תור לרופא מומחה יק"ר לפי המחלה ממנה אתם סובלים וחומרת מצבכם, ואף להקדים את התור.

מומחים מהשורה הראשונה
עם התמחות ברישיון לקנאביס רפואי |

שמי סמוקי, ובעברי הייתי מעורב בתאונת דרכים קשה שגרמה לי לכאבים כרוניים. היום אני פה לשירותכם, ומהניסיון והידע שלי בתור מישהו שהיה שם, אני רוצה להכווין ולסייע לכם להשיג רישיון לקנאביס רפואי. עבור חלק גדול מהחולים, להתנהל מול משרד הבריאות זה לא דבר פשוט, בטח לא כשמדובר בתהליך בירוקרטי וממושך. ההיכרות שלי עם המערכת יכולה לסייע לכם להשיג את הקנאביס הרפואי בדרך מהירה וקלה יותר. הכל מתחיל בפגישה עם רופא מומחה יק"ר. פנו אליי כדי להתחיל בתהליך שישנה את חייכם!