איך לעשן קנאביס בפעם הראשונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
איך לעשן קנאביס בפעם הראשונה? עישון קנאביס בפעם הראשונה הוא חוויה מעניינת עבור מרבית האנשים. חלקם יכול להרגיש חוסר וודאות מפני ההשפעה הצפויה והיתר התרגשות לקראת טיפול משנה חיים. בכל מקרה, כשניגשים לעשן קנאביס רפואי בפעם הראשונה, כדאי להקפיד על מספר כללים שיעזרו לכם להשיג את ההשפעה הטובה של הקנאביס. אז איך לעשן קנאביס בפעם הראשונה?
איך לעשן קנאביס בפעם הראשונה

איך לעשן קנאביס בפעם הראשונה?

ארגנו לעצמכם כמה שעות פנויות

כשרוצים לדעת איך לעשן קנאביס בפעם הראשונה, כדאי לתכנן את היום שלכם כך שיהיו לכם מספר שעות פנויות ללא מחויבות. שעות הערב הן השעות האידיאליות להתנסות הראשונה, כדי שאם תחושו עייפות, תוכלו לישון מבלי לבלבל את השעון הביולוגי. בהמשך, תוכלו לעשן גם בבוקר ולהכיר את השפעת הגראס הרפואי לאורך היום כשאתם פעילים.

תעשנו בקלילות

הימנעו מעצות גרועות הכוללות שאיפות ארוכות. אלה בוודאי יובילו אתכם לשיעול הוגן מיד לאחר מכן. קחו שאיפות קלילות מהג'וינט לחלל הפה, ומשם שאפו את העשן בעדינות לריאות. לאחר שתתרגלו לפעולת העישון ותכירו את החומר ואת ההשפעה שלו, תוכלו לעשות ניסויים.

עם מי לעשן?

יתכן שתרגישו שאתם רוצים לעשן עם מישהו קרוב אליכם, שגם הוא מנוסה – בין אם בעישון של גראס רפואי ובין אם מעשן לצורך הנאה. זה חשוב לצורך חוויה נעימה, וגם כדי להרגיש שאתם בשליטה. עדיף להימנע מאירוע רב-משתתפים שיפריע לכם להכיר את התחושות שעישון הגראס מעורר בכם.

אוכל

האוכל הולך לתפוס מקום של כבוד בחייכם, אם כי לא בהכרח מדובר באוכל שהוא "כבד" או ארוחות שחיתות מיד לאחר עישון. לרוב מדובר בחשקים קטנים שנקראים בקרב המעשן "מאנצ'ז". ארגנו לעצמכם כמה חטיפים ודברים אהובים לצד שתיה, כדי שלא תצטרכו להתעסק עם זה כשתחושו צורך לתת ביס במשהו טעים.

מוזיקה

בזמן עישון גראס רפואי הגוף נכנס לרגיעה והחושים מתחדדים. הקשיבו למוזיקה בזמן העישון, ותראו איך אתם נהנים יותר מכל צליל. כדאי לבחור בשירים מרגיעים ושמחים.

היו רגועים – איך לעשן קנאביס בפעם הראשונה?

פשוט אל תכנסו ללחץ ואל תפתחו ציפיות עד השמיים. היתרונות הרפואיים של הגראס ידועים ומוכחים, וכל מה שנשאר לכם זה להיות רפויים ורגועים ולתת לגראס לעשות את שלו.

הכירו היטב את הזן אותו אתם מעשנים

יש זנים אשר רכיב THC הוא גבוה, ויש זנים ש-CBD שולט בהם. ההבדל בין החומרים טמון בכך ש-THC הוא בעל השפעה פסיכו-אקטיבית שלא מתאימה לכולם, בוודאי לא לצעירים ולילדים.

והעיקר – תיהנו

איך לעשן קנאביס בפעם הראשונה זו שאלה גדולה, אך הטיפים שכתבתי יסייעו לכם להעביר את החוויה על הצד הטוב ביותר. אחרי מספר פעמים ולאחר שתתרגלו ותכירו את ההשפעה של הגראס הרפואי על גופכם, תוכלו לאפשר לעצמכם יותר מרחב. והעיקר – תנו לעצמכם את ההזדמנות ואת הזכות להרגיש טוב יותר בזכות צמח הפלא.

נפגעתם בתאונת דרכים
ואתם סובלים מכאבים שלא נגמרים? |

לחצו ובדקו האם אתם זכאים לקבל רישיון לקנאביס רפואי

על החברה |

סמוקי הוא אתר לייעוץ וליווי שפעילותו ושורעויו צמחו בששנת 2010 ונוסד באופן רשמי בשנת 2011.
בהתאם הוא פועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק.

השארו מחוברים |

נשמח לשמוע מכם גם ברשתות החברתיות. עקבו אחרינו!