גידול קנאביס בבית – איך בדיוק?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
גידול צמח הקנאביס באופן ביתי הוא תהליך פשוט יחסית, אך עדיין דורש הכנה של תשתיות ודאגה לתנאים שיאפשרו לצמח להתפתח בצורה בריאה. לפניכם מספר נקודות חשובות שיכולות לשמש מעין מדריך מעשי לגידול קנאביס בבית.
גידול קנאביס בבית

מדריך גידול קנאביס בבית – בצורה עצמאית

להלן הנקודות שחשוב לשים לב אליהן כאשר חושבים על גידול קנאביס בבית.

חלל הגידול

שתילי הקנאביס דורשים לא מעט מקום ולכן חשוב שסביבת הגידול לא תהיה צפופה או מצומצמת מדי. כאשר החלל גדול דיו – אפשר עם הזמן לבצע דילולים או לעשות שימוש ברווחים שנוצרים.

גידול קנאביס בבית – הציוד הנדרש

בדומה לגידולים ביתיים אחרים, גם הקנאביס דורש מים, אור, אדמה פורייה וטיפול מתמיד. האתגר האמיתי הוא האור, שדרוש בעוצמה וצבע מסוימים על מנת לעודד את הגדילה ולא כל מנורה או סוג של אור מתאימים לשם כך. הנורות המתאימות הן נורות נתרן בלחץ גבוה (מכונות גם נל"ג) שמיועדות לצורך גידולים חקלאיים שונים ולכן ניתן להשיג אותן בחנויות שמתמחות בהקמת מערכות גידול מתוחכמות, בדומה להקמת מערכת של גידול קנאביס בבית.

תהליך הגידול עצמו

כמו בכל תהליך גידול של צמחים או מוצרי חקלאות – גם גידול קנאביס בבית הוא תהליך שיש בו כמה וכמה שלבים – הנבטה – בין 10 ימים לשבועיים, צמיחה – יארך בין חודש לחודשיים ובמקרים מסוימים גם יותר מכך, ופריחה אשר נמשכת כחודשיים.

בחירה של זרעים להנבטה

אין ספק שתהליך מוצלח של גידול קנאביס בבית מתחיל בקבלה או קנייה של זרעים איכותיים, שכן ללא אלה – השלב הראשוני של ההנבטה לא יוכל להצליח, מה שיביא לכישלון התהליך כולו.

קבלת מידע מהימן, מקצועי ונכון

לא תמיד יש צורך בליווי צמוד לאורך תהליך הגידול כולו, אך לקבלת מידע נכון, מקצועי ומוסמך בטרם התהליך יש תרומה עצומה להצלחת הגידול ולקבלת תוצרים איכותיים, טובים וכאלה שישיגו את המטרה הסופית. מכאן שחשוב מאוד למצוא את בעלי המקצוע שמכירים את התחום ובקיאים בו על מנת לשמוע ולקחת לתשומת הלב כל תרומה מניסיון שיש לאחרים בתחום. גידול קנאביס וטיפול בצמחים אינו דומה לגידול של צמחים מסוג אחר וכמובן שגם המטרה הסופית צריכה להיות מושגת ולכן צריכה לקבל תשומת לב כבר מההתחלה.

מה עוד כדאי לדעת לפני גידול קנאביס בבית?

חשוב לשמור על תחלופת אוויר. כמו כל צמח, גם הקנאביס משתמש ביסודות המצויים באוויר על מנת "לנשום". לרוב, נהוג להתקין ונטה קטנה כדי להבטיח את התחדשות האוויר בחלל מעל הצמח. בנוסף, הרכב האדמה צריך להיות איכותי כדי לאפשר צמיחה בריאה של הקנאביס. אדמת משתלה מוכנה תהיה טובה מאוד, ויש מי שמוסיף חומרים נוספים לתערובת אדמה זו על מנת להפוך אותה לאוורירית יותר, מה שמקל על חדירת השורשים.

נפגעתם בתאונת דרכים
ואתם סובלים מכאבים שלא נגמרים? |

לחצו ובדקו האם אתם זכאים לקבל רישיון לקנאביס רפואי

על החברה |

סמוקי הוא אתר לייעוץ וליווי שפעילותו ושורעויו צמחו בששנת 2010 ונוסד באופן רשמי בשנת 2011.
בהתאם הוא פועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק.

השארו מחוברים |

נשמח לשמוע מכם גם ברשתות החברתיות. עקבו אחרינו!