אחסון קנאביס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
בדיוק כמון מזון, גם קנאביס זקוק לאחסון כדי לשמור על איכותו, טעמו והשפעתו. מרבית הצרכנים לא מודעים לכך, ולא טורחים לייחס חשיבות לצורת אחסון קנאביס ושמירתו. פרחי הקנאביס הם דבר עדין, וחלק נכבד מהשפעתו של הצמח נובע מהטריכומות, שאלו קריסטלי שרף קטנטנים ודביקים המכסים את הפרחים. הם מכילים את הריכוז הגבוה ביותר של הקנאבינואידים, שהם החומרים הפעילים בקנאביס אותם אנחנו צריכים. אותן טריכומות רגישות לצורות אחסון שונות
אחסון קנאביס

כלל ראשון – אחסון קנאביס לא בשקיות פלסטיק

אחסון קנאביס בשקיות פלסטיק הן פתרון גרוע ביותר, על אף שרובנו מקבלים את הקנאביס בתוך שקיות אלה. השקיות אינן שומרות על לחות אחידה, והן לא חסינות מפני אור וחום. החשמל הסטטי שנוצר על השקית כתוצאה משפשוף בתוך כיס הבגד גורם לשבירה של אותן טריכומות ופוגע באיכות הפרחים עוד הרבה לפני שפג תוקם. אם כך, מהי הדרך הטובה ביותר לאחסון קנאביס? צנצנת זכוכית אטומה.

כלל שני – צנצנת זכוכית כהה

כלל שני הוא אחסון קנאביס בצנצנת זכוכית כהה. כידוע, קרני אור אולטרא סגולות פוגעות בפרחים וגורמות לחוסר יציבות בטריכומות מבחינה כימית. יש עדיפות גבוהה לצנצנת בצבע כהה, כזו שאור לא חודר אליה. בשוק תוכלו למצוא צנצנות ייעודיות המכילות מסנן קרינה בתוך הזכוכית.

כלל שלישי – אחסון קנאביס בלחות בינונית

לחות גורמת לעובש. עובש על הפרחים הוא סכנה של ממש. הוא סכנה לפרחים שמאבדים מטעמם והשפעתם באופן דרסטי, והוא עלול להיות סכנה גם לבני אדם. מצד שני, אחסון הפרחים בתת-לחות גורמת ליובש של הפרחים. הלחות המומלצת עבור פרחי קנאביס היא בין 59 ל-63 אחוזי לחות. אנשים רבים בוחרים להחביא את הקנאביס מתחת לכיור. מדובר באחד האזורים הלחים בבית, וזה הורס את הפרחים ומסכן אתכם.

 כלל רביעי – אחסון קנאביס במקום קריר

רוב העובשים אשר גדלים על צמחים, עושים זאת בתנאי טמפרטורה של 25 עד 30 מעלות צלזיוס. מסיבה זו, חשוב לשמור את הפרחים במקום קריר בטמפרטורה של מתחת ל-20 מעלות. צרכנים קנאביס רבים, גם הוותיקים שבהם, טועים להקפיא את הפרחים מתוך מחשבה שזה ישמור על טריותם. ההיפך הוא הנכון! הטריכומות של הפרח מלאות במים, ולאחר ההקפאה הן הופכות לנטיפי קרח ומתנפצות, ובכך אובדת השפעתן.

לסיכום – הדרך הטובה לאחסון קנאביס

שמירת הקנאביס בתוך צנצנת ולא בתוך שקית; הצנצנת צריכה להיות עשויה זכוכית או פלסטיק כהה, אטומה ככל הניתן, ועדיף כזו עם מסנני קרינה. יש להניח את הקנאביס במקום קריר ויבש (בדומה להיכן שמניחים תרופות רבות) – ארון פנימי ואפילו מקרר קטן עם טמפרטורה של 20 מעלות ולחות ממוצעת של 60 אחוז. את קופסת הקנאביס מומלץ לפתוח אחת ליום לטובת איוורור של הפרחים. זכרו – כדי להפיק מהקנאביס את המיטב, הן מבחינת ההרגשה והן מבחינת הטעם – חשוב לשמור עליו!

נפגעתם בתאונת דרכים
ואתם סובלים מכאבים שלא נגמרים? |

לחצו ובדקו האם אתם זכאים לקבל רישיון לקנאביס רפואי

על החברה |

סמוקי הוא אתר לייעוץ וליווי שפעילותו ושורעויו צמחו בששנת 2010 ונוסד באופן רשמי בשנת 2011.
בהתאם הוא פועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק.

השארו מחוברים |

נשמח לשמוע מכם גם ברשתות החברתיות. עקבו אחרינו!