טפסים לקנאביס רפואי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הדרך לקבלת רישיון קנאביס רפואי מתחילה במילוי של טפסים לקנאביס רפואי, המוגשים ליחידת הקנאביס הרפואי (יק"ר) במשרד הבריאות. שם, אפשר לומר, כמעט נחרצים גורלות. החשיבות של מילוי טפסים לקנאביס רפואי באופן המדויק ועם מלוא הפרטים היא גבוהה. אתם אינכם נוכחים בתהליך קבלת ההחלטות, ומי שמדבר בשמכם הם הטפסים אותם מילאתם לבד וביחד עם הרופא המטפל. במסגרת השירותים אותם אני נותן, אוכל להעניק לכם עזרה במילוי טפסים לקנאביס רפואי. לפניכם רשימת טפסים לקנאביס רפואי אותם תצטרכו להגיש במסגרת הבקשה לרישיון לקנאביס רפואי.
טפסים לקנאביס רפואי

טפסים לקנאביס רפואי

טופס בקשה לרישיון שימוש בקנאביס רפואי

לחץ כאן למעבר לטופס
טופס בקשה לרישיון שימוש בקנאביס רפואי למילוי ע"י רופא מומחה הוא הטופס הראשון שתצטרכו בתהליך. הרופא המומחה יכול להיות רופא שממליץ ליק"ר לאשר לכם את הרישיון לקנאביס, או במקרים אחרים של רופאים שהוסמכו על ידי משרד הבריאות. הוא יכול להיות זה שמאשר לכם את השימוש בקנאביס רפואי. אני מציע שירות של קביעה והקדמת תורים לרופאים מומחים שבוודאי יכול לעזור לכם לקדם את התהליך.

נספח לבקשה לטיפול מסייע בקנאביס לחולי PTSD

לחץ כאן להורדת המסמך
נספח לבקשה לטיפול מסייע בקנביס לחולי PTSD, מיועד לסובלים מפוסט טראומה. פוסט טראומה מזכה ברישיון לקנאביס רפואי. את הטופס ממלא הפסיכיאטר המטפל, שנדרש לציין את התסמינים מהם סובל המטופל, תרופות אותן הוא נוטל, אחוזי נכות במידה ונקבעו לו, ועוד. כאשר הכל, נדרש להיות מגובה במסמכים. הפסיכיאטר המטפל מתחייב בעת הבקשה ללוות את המטופל לתקופה של 6 חודשים נוספים לפחות.

טופס בקשה לדיון חוזר/ערר על החלטת "מנהל"

לחץ כאן להורדת המסמך
במידה ובקשתכם לרישיון קנאביס רפואי נדחתה, ניתן באמצעות טפסים לקנאביס רפואי להגיש בקשה לדיון חוזר/ערר ליחידה לקנאביס רפואי. בטופס, הרופא המטפל כותב את סיבת הדחייה אותה קיבל מהיחידה לקנאביס רפואי, ומצידו הוא נדרש להוסיף את הסיבה לערר. כלומר, למה הוא חושב שאתם כאן זכאים לקנאביס רפואי. הטופס מועבר ליחידה בשנית, והחלטתה היא סופית.

טופס טבלת מעקב צריכה למטופל

לחץ כאן להורדת המסמך
טבלת מעקב צריכה למטופל נחשב לטופס חשוב ביותר בקרב טפסים לקנאביס רפואי. בעזרתו של הטופס, משרד הבריאות יכול ללמוד על השפעת הקנאביס עליכם ולתכנן עבורם שיטת טיפול לטווח ארוך. מטופלי קנאביס שמעוניינים להגדיל את המינון או אף לשנות את הסוג/הזן אותו הם קיבלו, חייבים למלא את הטבלה. מילוי הטבלה הוא פשוט למדי – מלבד הפרטים האישיים שלכם, תצטרכו לציין את אופן צריכת הקנאביס, את הכמות (ממש ברמת גרמים ושאיפות). בנוסף תצטרכו לכתוב את ההשפעות החיוביות ו/או השליליות שהרגשתם.

טופס רישום מטופל וזנים נצרכים

לחץ כאן להורדת המסמך
טופס נוסף שחשוב על מנת לסייע לכם להגיע לאיזון עם השימוש בקנאביס הוא טופס רישום מטופל וזנים נצרכים. בטופס זה, תידרשו למלא את הזן בו אתם משתמשים, את תצורת השימוש (תפרחת או שמן) ואת מספר הגרמים שקיבלתם. אם תרצו בעתיד לבצע שינויים על מנת "לתפוס" את הזן המתאים לכם – הטופס הזה ממש קריטי.

נפגעתם בתאונת דרכים
ואתם סובלים מכאבים שלא נגמרים? |

לחצו ובדקו האם אתם זכאים לקבל רישיון לקנאביס רפואי

על החברה |

סמוקי הוא אתר לייעוץ וליווי שפעילותו ושורעויו צמחו בששנת 2010 ונוסד באופן רשמי בשנת 2011.
בהתאם הוא פועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק.

השארו מחוברים |

נשמח לשמוע מכם גם ברשתות החברתיות. עקבו אחרינו!