דרכים לצריכת קנאביס – כל האפשרויות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הקנאביס הוא צמח פלא, ואת זה רובנו יודעים. הידעתם? ישנן דרכים לצריכת קנאביס שהן שונות האחת מהשנייה, ולכל דרך צריכה יש את ההשפעה שלה – בטעם, בריח, במהירות ההשפעה ובמשך ההשפעה. לפניכם הדרכים הפופולריות לצריכת קנאביס.
צריכת קנאביס

צריכת קנאביס בעישון

צריכת קנאביס בעישון היא הדרך הנפוצה ביותר כיום. משרד הבריאות אמנם לא מחבב את העובדה שהקנאביס נצרך דרך סיגריה, אך מדובר בשיטה יעילה שעובדת מהר. את פרחי הקנאביס גורסים לתוך נייר גלגול – יש המערבבים את הקנאביס גם טבק, ויש מי שמעדיף את ההשפעה הנקייה. לצד האפשרות לצרוך את הקנאביס בסיגריה, ישנה אפשרות לעשן אותו דרך מקטרת ואפילו דרך מכונה הנקראת "פייפ" – מקטרת מים שפועלת בדומה לנרגילה. צריכת קנאביס באמצעות עישון פחות מתאימה לילדים.

צריכת קנאביס באידוי

אידוי קנאביס הוא דרך צריכה פופולרית יחסית. בתהליך האידוי, מתחמם פרח הקנאביס (או תמצית קנאביס) לטמפרטורה של 180-240 מעלות, מה שמאפשר לחומרים הפעילים בצמח להתאדות אך לא להישרף. פעולת האידוי מתבצעת במכשיר ייעודי הנקרא וופורייזר. זוהי שיטת צריכה מומלצת ובריאה יחסית, מכיוון שלא שואפים עשן וחומרים מסרטנים ורעילים כמו שקורה בתהליך בעירה. חשוב לדעת – את שמן הקנאביס אסור לחמם, כיוון שהוא  מהות בשמן זית שבתהליך חימום פולט חומרים מסוכנים. צריכת קנאביס באמצעות אידוי נחשבת לשיטה יעילה ובטוחה, ומתאימה לילדים.

צריכת קנאביס באמצעות טיפות שמן

שמן קנאביס הוא שמן המופק מפרחי קנאביס ומהול בשמן זית. הוא מיועד לצריכה על ידי טפטוף מתחת ללשון. היעילות של השמן היא מוגבלת – ההשפעה מתרחשת לאחר שעה בממוצע מרגע הצריכה, אך נמשכת זמן רב יותר. יש לשים לב שעבור מי שזקוק לקנאביס באופן מידי, כדוגמת חולי אפילפסיה, לעיתים זמן ההמתנה עד להשפעה הוא לא אידיאלי. צריכת קנאביס באמצעות שמן מתאימה לילדים, לקשישים ולמי שלא יכול לעשן או לאדות קנאביס מסיבות שונות. חשוב לתת תשומת לב לכמות הנדרשת – קל להגזים עם השימוש בשמן, ולעיתים טיפה אחת יותר תגרום לתופעות לוואי בגלל מנת יתר. את השמן אסור לבלוע – יש לתת לו להיספג לאט בריריות הפה.

קפסולות קנאביס רפואי

קפסולות קנאביס רפואי מאפשרות את נטילת הרכיבים הפעילים בצורה נוחה ועם השפעה לטווח ארוך יותר. זמן ההשפעה דומה לזמן השפעה בנטילת כדור – עשרים דקות עד חצי שעה. שיטה זו נחשבת לטובה כיוון שאין בה את הסכנות שיש בעישון, ומנגד – ההשפעה שלה מהירה יותר מההשפעה של שמן הקנאביס. אמנם משרד הבריאות אסר על חברות הקנאביס לשווק מוצר זה, אך במקרים חריגים כשאין אפשרות לצריכה אחרת, הוא מאשר זאת.

צריכת קנאביס באמצעות מוצרי מזון

בעבר, צריכת קנאביס דרך מזון הייתה נפוצה, בעיקר בעזרת עוגיות קנאביס שנחשבות לפופולריות מאוד במדינות עם לגליזציה. כיום משרד הבריאות ביטל שיטה זו, אך ניתן לצרוך את הקנאביס בצורת עוגיות על ידי הכנתן באופן עצמאי, ואפילו די בקלות. את הקנאביס ניתן להוסיף לכל מזון, באמצעות הכנה של חמאת קנאביס – חמאה רגילה המעורבבת עם תמצית קנאביס.

נפגעתם בתאונת דרכים
ואתם סובלים מכאבים שלא נגמרים? |

לחצו ובדקו האם אתם זכאים לקבל רישיון לקנאביס רפואי

על החברה |

סמוקי הוא אתר לייעוץ וליווי שפעילותו ושורעויו צמחו בששנת 2010 ונוסד באופן רשמי בשנת 2011.
בהתאם הוא פועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק.

השארו מחוברים |

נשמח לשמוע מכם גם ברשתות החברתיות. עקבו אחרינו!