עזרה במילוי טפסים רפואיים |

אני עוזר לאנשים לממש את הזכויות הרפואיות המגיעות להם ולקבל רישיון לקנאביס רפואי

ליווי וייעוץ מקצועי |

בתהליך שלי להוצאת רישיון קנאביס רפואי, נתקלתי בבירוקרטיה מתישה שאין לה סוף. חולים שסובלים מכאבים נאלצים להתמודד עם מערכת מסורבלת ואיטית, שדורשת מהם מילוי של אין-ספור טפסים לרישיון קנאביס רפואי וריצות בין רופאים. זו אחת הסיבות שבגללה החלטתי להעניק שירות של עזרה במילוי טפסים רפואיים. אני יודע עד כמה זה עוזר. המשמעות של מילוי טפסים לרישיון קנאביס בהתאם להנחיות, היא חשובה במיוחד. כל פרט עשוי לקבוע האם אתם תהיו זכאים לרישיון לקנאביס רפואי. אם אתם לא אנשים של מילוי טפסים, אם אתם מתקשים לקרוא היטב ולהבין מה מבקשים מכם או אם חסר לכם מידע הנוגע אליכם – אני אשמח לעזור לכם.

טפסים לרישיון קנאביס רפואי |

המסמכים שצריך למלא בתהליך הגשת הבקשה לזכאות לרישיון לקנאביס רפואי נוגעים לבקשת הרישיון ולאחר מכן לתהליך האישור בוועדה.  במקרים רבים, אנשים שמבקשים רישיון לקנאביס רפואי סובלים מכאבי גוף שלא מאפשרים להם לבצע את המשימה החשובה בריכוז המקסימלי. בשביל זה אני פה.

מומחים מהשורה הראשונה
עם התמחות ברישיון לקנאביס רפואי |

רישיון לקנאביס רפואי – רק עם סמוקי! בתור אחד שהיה שם, ומכיר מקרוב את הבירוקרטיה של משרד הבריאות, אני יודע בדיוק איך מרגישים חולים שזקוקים לצמח הפלא הזה ונתקלים בחומות הגבוהות. באמצעות הניסיון והידע שלי, אני יכול לסייע לכם וללוות אתכם בתהליך, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מקנאביס רפואי שישפר את איכות החיים שלכם. במסגרת עזרה במילוי טפסים לרישיון קנאביס, אדאג שכל הפרטים יהיו מושלמים ומלאים, וכך תחסכו מעצמכם זמן, טרטור והוצאות מיותרות. דברו איתי, אני כאן בשבילכם.