טיפול בבירוקרטיה של משרד הבריאות ויק"ר |

אני עוזר לאנשים לממש את הזכויות הרפואיות המגיעות להם ולקבל רישיון לקנאביס רפואי

משרד הבריאות ויק"ר |

יק"ר היא היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות, והיא זו שקובעת מי יהיה זכאי לקבל רישיון לקנאביס רפואי. קבלת רישיון לקנאביס רפואי הוא תהליך ארוך ובירוקרטי. עבור חלק גדול מהחולים שזקוקים לקנאביס רפואי כדי להקל על מכאובם, מדובר בהליך בירוקרטי מדי, שדורש מהם מילוי טפסים, קביעת תורים לרופא מומחה, נוכחות בוועדות, שליחת פקסים ומכתבים ועוד. לצערי, חלק גדול מן החולים מחליט לוותר על הזכות לקנאביס רפואי בגלל אותה הבירוקרטיה והקשיים שמערים משרד הבריאות, וחבל.

כיצד אני יכול לעזור לכם שתעמדו מול משרד הבריאות ויק"ר |

אני השגתי את הרישיון לקנאביס רפואי אחרי דרך בירוקרטית וארוכה, והיום אני מציע את הידע והניסיון שלי למי שזקוק לקנאביס ולא מצליח להתמודד עם המערכת הכבדה – משרד הבריאות ויק"ר. אל תוותרו על הזכות שלכם להרגיש טוב יותר, ותבחרו להסתייע במי שהיה שם ויודע להכווין אתכם. 

מומחים מהשורה הראשונה
עם התמחות ברישיון לקנאביס רפואי |

לפני מספר שנים הייתי מעורב בתאונת דרכים קשה, בעקבותיה סבלתי מכאבים כרוניים. לאחר דרך ארוכה ובירוקרטית, הצלחתי לקבל את הרישיון לקנאביס רפואי מיחידת יק"ר. היום אני מתמחה בהכוונה וסיוע לכל מי שזקוק לקנאביס רפואי כדי להפסיק לסבול מכאב פיזי ונפשי כאחד. זה כולל עזרה במילוי טפסים, בקביעה והקדמת תורים לרופא מומחה של יק"ר ובליווי בכל התהליך מהצעד הראשון ועד לקבלת רישיון לקנאביס רפואי. אתם לא לבד, סמוקי כאן בשבילכם!